Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Sáňky boby

Sáňky boby

Email Tisk PDF


khw                                  

Co je dobré vědět o bezpečnosti jízdy, než nasednete na sáňky?

                                                      Podívejte se....           arrow

safety_3


Dovážíme pro vás do České republiky a na Slovensko výrobky německé společnosti KHW GmbH Geschwenda - sáňky a boby pro skvělou jízdu na sněhu. Výrobky jsou rozděleny do několika sekcí. Pokud nenajdete svůj model ve vybrané sekci, zkuste otevřít i sekce další - třeba se váš model nachází právě tam nebo vás zaujme jiný výrobek. Nabídka je skutečně široká a je zde řada jedinečných výrobků, které jiný výrobce nenabízí.


Na výběr je řada modelů sáněk a bobů, navíc většinou v několika barevných variantách. Některé základní výrobky lze rovněž vylepšit použitím několika doplňků. Snad každý si najde svůj model...

Dovolujeme si informovat zákazníky, že ne vždy musí barva na dodaném výrobku zcela přesně odpovídat odstínu na fotografii, zveřejněné na tomto webu. Rovněž může dojít k tomu, že barevná kombinace těla výrobku a jeho dalších částí (například volantu, rukojeti brzdy aj.) nemusí vždy souhlasit s kombinací, vyobrazenou na našem webu. U KHW dochází průběžně k obměně barev na různých modelech, některé barevné varianty tak mohou být nedostupné a nahrazují je varianty jiné. Může se rovněž stát, že některé vyobrazené barevné varianty nejsou již v nabídce. Tyto skutečnosti jsou závislé na možnostech výrobce a konkrétních dodávkách. Děkujeme za pochopení. 

Pro podrobné informace o skupinách výrobků a jednotlivých výrobcích klikněte na obrázek a vstupte do konkrétní složky.

Pro nejmenší Sáňky

Pro náročné, pro seniory, pro invalidy

pro_nejmensi_frame_web sanky_frame_kon narocne_frame_2_web

 

 

Boby s řízením Boby

Lopaty a talíře

boby_drive_frame_kon       boby_frame_kon       lopaty_talire_frame_kon

 

Doplňky

doplnky_frame_kon

Barevné vyobrazení jednotlivých modelů nemusí nutně odpovídat aktuální barevné nabídce. Výrobce barevnosti obměňuje a tak pro přesnou informaci vstupte do složky pro konkrétní výrobek. Děkujeme za pochopení.