Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Sáňky boby

Sáňky boby

Email Tisk PDF


khw                                  

Co je dobré vědět o bezpečnosti jízdy, než nasednete na sáňky?

                                                      Podívejte se....           arrow

safety_3

Vážení zákazníci, prosíme o zaznamenání této informace. Výrobce KHW byl s ohledem na všeobecné zásadní zdražení všech vstupů donucen ceny sáněk a bobů rovněž zvýšit. Bohužel tedy také my jsme museli přistoupit ke zvýšení cen. U některých výrobků je cenové navýšení poměrně značné, protože tam KHW nakupuje více komponent. U většiny modelů není však navýšení tak výrazné a ceny jsou přiměřené současné situaci. Věříme, že i přes zvýšení cen zachováte  těmto špičkovým výrobkům z produkce KHW věrnost. Děkujeme za pochopení.


Dovážíme pro vás do České republiky a na Slovensko výrobky německé společnosti KHW GmbH Geschwenda - sáňky a boby pro skvělou jízdu na sněhu. Výrobky jsou rozděleny do několika sekcí. Pokud nenajdete svůj model ve vybrané sekci, zkuste otevřít i sekce další - třeba se váš model nachází právě tam nebo vás zaujme jiný výrobek. Nabídka je skutečně široká a je zde řada jedinečných výrobků, které jiný výrobce nenabízí.


Na výběr je řada modelů sáněk a bobů, navíc většinou v několika barevných variantách. Některé základní výrobky lze rovněž vylepšit použitím několika doplňků. Snad každý si najde svůj model...

Dovolujeme si informovat zákazníky, že ne vždy musí barva na dodaném výrobku zcela přesně odpovídat odstínu na fotografii, zveřejněné na tomto webu. Rovněž může dojít k tomu, že barevná kombinace těla výrobku a jeho dalších částí (například volantu, rukojeti brzdy aj.) nemusí vždy souhlasit s kombinací, vyobrazenou na našem webu. U KHW dochází průběžně k obměně barev na různých modelech, některé barevné varianty tak mohou být nedostupné a nahrazují je varianty jiné. Může se rovněž stát, že některé vyobrazené barevné varianty nejsou již v nabídce. Tyto skutečnosti jsou závislé na možnostech výrobce a konkrétních dodávkách. Děkujeme za pochopení. 

Pro podrobné informace o skupinách výrobků a jednotlivých výrobcích klikněte na obrázek a vstupte do konkrétní složky.

Pro nejmenší Sáňky

Svítící modely

JIŽ SE NEVYRÁBÍ, NEDOSTUPNÉ

Flipper_akce Tiger_akce ShuttleNF_blue

 

 

Boby s řízením Boby Dřevěná klasika
Fox_akce       Bird_akce       Horner_akce

 

Pro náročné, pro seniory, pro invalidy Lopaty a talíře Doplňky
Comfort_akce2 FUfo_akce Aufbausatz2

Barevné vyobrazení jednotlivých modelů nemusí nutně odpovídat aktuální barevné nabídce. Výrobce barevnosti obměňuje a tak pro přesnou informaci vstupte do složky pro konkrétní výrobek. Děkujeme za pochopení.