Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Aktuality

FOR BOAT 2019

Ve dnech 8.-10.března 2019 jsme na veletrhu For Boat v Praze představili kompletní sortiment podvodních skútrů z naší nabídky. Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku za zájem, novým zákazníkům a majitelům našich podvodních skútrů děkujeme za zakoupení a přejeme jim mnoho zábavy při používání těchto přístrojů.
Náš stánek byl často v obležení zájemců o informace o našich podvodních skútrech. Přivítali jsme malé i velké, profesionály i amatéry, pro ty všechny jsou přístroje určeny. Největší zájem poutal podvodní skútr White Shark MIX od Sublue. Jeho moderní konstrukce a vysoký výkon ho předurčují pro dobrý obchodní úspěch. 
for_boat_19_5 for_boat_19_6 for_boat_19_8
 

FOR BOAT 2019

Vystavujeme opět na For Boat v Letňanech, tentokrát ve dnech 8.-10.března 2019. Všechny příznivce potápění a pohybu ve vodě zveme do našeho stánku v hale 2 k seznámení se s nabídkou podvodních skútrů značek Yamaha a Sublue. 
For_Boat_pozvánka_web For_Boat_banner_web
 

Sublue mezi námi

Od léta 2018 začínáme na českém a slovenském trhu nabízet podvodní skútr White Shark MIX od společnosti Sublue. Pokroková technologie, uživatelsky přívětivý výrobek, nečekaně vysoký výkon, příznivá cena ve srovnání s přístroji obdobného výkonu. Několik barevných provedení je k dispozici k okamžitému dodání. 
 

Veletrh FOR BOAT 2018

Na veletrh For Boat ve dnech 9.-11.března 2018 jsme přivezli poprvé v ČR podvodní skútry Yamaha, které nově uvádíme na náš trh. Těší nás zájem lidí o tyto výrobky a jsme rádi, že si skútry našly již na veletrhu nové zákazníky.
for_boat_3 for_boat_4
 

FOR BOAT 2018

Ve dnech 9.-11. března 2018 vystavujeme na veletrhu For Boat 2018 v Praze - Letňanech v PVA. Představíme zejména nové podvodní skútry Yamaha, chladicí boxy od Connabride a další. Srdečně zveme všechny do našeho stánku B16 v hale 2.
boat_18_najdete_4
 


Strana 1 z 7