Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Aktuality

Zima 2020 - 2021

Děkujeme všem zájemcům o naše sáňky, boby, lopaty a talíře pro jízdu na sněhu od firmy KHW, kteří nám projevili důvěru a objednali tyto provotřídní výrobky. Letošní zima byla konečně po dlouhé době zase skutečnou zimou - tedy vlastně jen leden a únor 2021. Omlouváme se všem, které jsme v jejich poptávce nemohli uspokojit z důvodu extrémního zájmu o toto zboží nejenom v České republice a na Slovensku, které obsluhujeme my, ale i v podstatě v celém světě. Výrobce KHW pak nebyl schopen vyhovět výrobní kapacitou tomuto mimořádnému náporu a tak nemohl dodávat zboží podle našich požadavků. Všem majitelům našich sáněk a bobů přejeme hodně zdraví a příjemných okamžiků při používání těchto výrobků. 
Snow_FUTURE_akce_2
 

FOR BOAT 2020 ZRUŠEN

Na základě rozhodnutí vlády ČR byly zrušeny m.j. veškeré akce typu veletrhů a tedy i veletrh lodí a vodních sportů For Boat 2020. V tuto chvíli není známo, kdy bude toto opatření zrušeno a zda se veletrh uskuteční v náhradním termínu. Případným zájemcům o informace o podvodních skútrech z naší nabídky nabízíme možnost navštívit naši firmu, kde jsme připraveni komukoli v dohodnutém termínu představit všechny modely skútrů. Stačí se objednat telefonicky na 603 242427 nebo e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a dohodneme společně výhodný termín. Děkujeme za případný zájem a za pochopení. 
 

FOR BOAT 2020

Vystavujeme opět na veletrhu lodí a vodních sportů - For Boat 2020. Náš stánek najdete v hale 2 pod číslem C05. Předvedeme kompletní nabídku podvodních skútrů. K vidění bude i zcela nový Sea Wing II od Yamahy. 
banner_250x250px_for_boat_2020 SeaWing_white_web
 

Yamaha SEA WING II v nabídce od února 2020

Pod značkou Yamaha se vyrábí další podvodní skútr - má název Sea Wing II Je určen pro mladší i starší, pro ženy i muže, každý si může užít výborné výkonnostní parametry tohoto dvoumotorového přístroje. 
SeaWing_carbon_web seawing_web_lake
 

Nové barvy výrobků KHW pro zimu 2019-2020

KHW přichází pro zimní sezónu 2019-2020 s novými barvami svých výrobků. Obměňuje se tím kompletně barevná škála sáněk a bobů. Některé barvy výrobků zůstávají, ale většinou dochází k obměně barev příslušenství, jako je volant, tažný popruh atd. Starší barvy budou v nabídce až do vyprodání zásob. Základní nově zvolené barvy jsou růžová, světle modrá a antracit (tmavě šedá). Zde jsou nějaké příklady nových barevných variant:
Snow Flipper de Luxe růžová Snow Quad světle modrá Snow Bird de Luxe antracit Snow Tiger Comfort růžová
Snow_Flipper_Pink_Anthra_1 Snow_Quad_Ice_Anthra Snow_Bird_dl_Anthra_Green Snow_Tiger_Comfort_Pink
 


Strana 1 z 8

Přihlášení do obchodu