Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Dětské hřiště

Dětské hřiště

Email Tisk PDF

Německá společnost KHW Geschwenda vyrábí vedle hlavního zimního sortimentu také výrobky, určené pro mimozimní období, tedy pro jaro až podzim. Tato řada obsahuje krásné výrobky, které splňují ty nejvyšší požadavky na ergonomii, bezpečnost a  kvalitu zpracování. Výrobky dovážíme pro vás do České a Slovenské republiky. Za pomoci těchto výrobků lze dítěti vytvořit hřiště na  dvoře či zahradě. Není třeba žádných zvláštních úprav či opatření, na svém místě mohou výrobky zůstat celoročně.

 

 

 


 

Head          

khw

 

Sada Včelka je vyráběna z nejlepších plastů s přísadou aditiv, která zvyšují odolnost výrobků proti povětrnostním podmínkám. Každý z výrobků může být používán samostatně a tak může být i zakoupen. Kdo chce vytvořit na vlastním dvorku či zahradě rovnou malé dětské hřiště, může pořídit všechny 3 prvky - dvoudílné pískoviště-bazén, houpačku a kolečko.

(KHW připravuje v tuto chvíli novou kolekci výrobků pro dětské hřiště. z toho důvodu nejsou některé položky ze starší řady Včelka dostupné. Děkujeme za pochopení.)

  

Řadu výrobků pro dětské hřiště pod názvem Včelka tvoří 3 prvky: dvoudílné pískoviště - bazén, houpačka s bezpečnostním uzávěrem a dětské kolečko. Všechny tyto prvky jsou vyráběny ve 4 barvách (skutečná barevnost nemusí přesně odpovídat fotografiím):

 

Red Blue Green Orange
červená modrá zelená oranžová


 

Výrobek Foto Popis Technické parametry

 

Plážová včelka  

Dvoudílný kombinovaný výrobek - pískoviště a bazének (nebo víko pískoviště) 

Beach_Bee_orange

 Cena včetně DPH:  1190,00 Kč

KOUPIT_3

VŠECHNY BAREVNÉ VARIANTY SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ

Skvělá kombinace hry na pískovišti a brouzdání ve vodě nadchne děti i jejich rodiče. Obě části výrobku jsou formovány jako včelka a jsou vybaveny ergonomicky tvarovanými sedáky v obou částech. Nechybějí bezpečnostní vzduchové otvory.

Po zakrytí spodní části víkem dotváří pískoviště příjemné prostředí na zahradě, víko chrání spodní část před působením větru i před přístupem zvířat.

Rozměry v cm (1 část): 100 x 110 x 22

Hmotnost: 4,2 kg pro sadu

Pro děti ve věku: 6 - 32 měsíců

Nosnost: 20 kg

Teplotní tolerance: -10 °C až +40°C

                                                         

 

 

Létající včelka

Houpačka

Flying_Bee

 Cena včetně DPH:   690,00 Kč

MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉDítě se bude na houpačce Létající Včelka cítit opravdu jako když letí. Vysoká zadní část pro opření a ochrana kolem dokola včetně přední zábrany s bezpečnostním závěrem předurčují tuto houpačku k použití již pro malé děti.

Pevná nosná lana i závěsné kroužky jsou vyrobeny z vodě odolných materiálů.

 

Rozměry v cm: 30 x 40 x 40

Hmotnost: 1,5 kg

Pro děti ve věku: 6 - 32 měsíců

Nosnost: 20 kg

Teplotní tolerance: -10 °C až +40°C

 

 

Kolečko Včelka

Rolling_Bee_green_3

Cena včetně DPH:   590,00 Kč</