Lukland

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Cuties and Pals

London Bus kufřík

Email Tisk PDF

 

Výrobce stylových dětských zavazadel Cuties and Pals vyrábí také kufřík s designem londýnského autobusu. Typická červená barva a řady okének nad sebou, kam si děti mohou nalepit s kufříkem dodávané nálepky motivů Cuties and Pals - to je Cuties London Bus.      Cuties_logo_london

London Bus kufřík

Červená barva a okénka v několika řadách. Typické znaky dvoupodlažních londýnských autobusů jsou základem designu kufříků, které mají všechny parametry úspěšného dětského zavazadla: dostatečný a praktický vnitřní prostor, robustní provedení včetně pevných zipů, masivní výsuvné držadlo, ve 360stupních otočná kolečka, dostatečná nosnost, aby bylo možno si na kufřík sednout a jet na něm, a samozřejmě - stylový design, abychom byli vždycky COOL !

Cena včetně DPH: 1.590,- Kč

KOUPIT_3

         London_Bus_picture
NEDOSTUPNÉ                

Technické parametry:
Výrobek       Objem (litrů):       Rozměry (cm):        Hmotnost (g):
LONDON BUS kufřík 23 40 x 30 x 20 2.500

London Bus kufřík se dodává bez nalepených samolepek. Součástí dodávky je ale list se samolepkami, které si uživatel může nalepit na kufřík podle svého uvážení a přizpůsobit si svůj London Bus svým představám. London_Bus_2          Samolepky jsou v designu dalších  výrobků Cuties and Pals. Jsou zde i nálepky okének s řidičem a další samolepky, které dotvoří celé zavazadlo podle přání majitele.                                     London_Bus_1 Držadlo kufříku je uloženo na dvou tyčích. Ty se nechají vysunout a zafixovat v horní poloze pro snadné táhnutí nebo tlačení kufříku.         London_ Bus_vysuv

Součástí dodávky London Bus kufříku je i list se samolepkami. S jejich pomocí lze ozdobit vlastní kufřík tak, aby jednotlivá okénka "autobusu" byla obsazena. Samolepky jsou ve stylu Cuties and Pals - značkových zavazadel pro děti i dospělé. 

London_Bus_4

London_Bus_sticker

London_bus_nalepky_text   London_Bus_Kids_3

LONDON BUS kufřík  DETAILY:

London_Bus_detail_1

Robustní provedení včetně pevných zipů. Typické jezdce zipů se značkou Cuties and Pals. Zipy jsou kryty plastovým přesahem a tak se zlepšuje jejich ochrana proti znečištění nebo poškození. 

London_Bus_detail_2

Pro přenášení v ruce je určen popruh. Držadlo s tyčemi lze zasunout až zcela dolů tak, aby nijak nepřekáželo při ukládání kufříku nebo v případě, že na něm dítě sedí.

London_Bus_detail_3

London Bus kufřík je vybaven kolečky, které se natáčejí v obou osách o 360°. To umožňuje kufřík při tažení velice dobře ovládat a kufřík tak svého pána skutečně poslouchá.

London_Bus_detail_4

Kolečka mají robustní uložení, takže na kufříku může dítě sedět a může být i taženo, sedíc na kufříku, a to za popruh, který je rovněž součástí dodávky. 

London_Bus_detail_6
Vnitřek kufříku má několik samostatných zazipovaných úložných prostor. K zajištění uložených věcí slouží pružný popruh křížem. 

London_Bus_Kids

London_Bus_Kids_7

London Bus kufřík je dostatečně robustní na to, aby si na něj malé dítě mohlo sednout v okamžiku, kdy je unavené nebo pokud není v dosahu jiná možnost. 

Spolu s kufříkem se dodává také pevný popruh, za který lze kufřík táhnout, a to i v případě, že na něm malé dítě sedí.

(Poznámka: kufřík nepřetěžujte, uložení koleček a kolečka jsou dimenzována pro malé děti)

London_Bus_Kids_2

Zavazadla Cuties and Pals jsou mimořádně zdařilé výrobky, jedinečné ve svém designu, se svým vlastním stylem a vysokou užitnou hodnotou. Příznivý poměr užitné hodnoty a ceny z nich dělá žádané zboží. Všem zákazníkům přejeme hodně spokojených chvil při používání výrobků Cuties and Pals.

London_bus_girl_text

London_Bus_Kids_4

Cuties_logo_london

London_bus_woman

London_Bus_Kids_5

Popruh může sloužit i k přenášení kufříku. Ten se jednoduše přehodí přes rameno a jde se. Látková podložka na středu popruhu přitom zamezí tomu, aby popruh "řezal" do ramena.

  London_Bus_5